ON-LINE STAV RECYKLACE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
kg
Ušetřili jsme stromů
Zpracovaného odpadu

Kariéra

Montážní dělník

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut a placerat velit. Suspendisse ultricies dapibus dapibus. Nullam faucibus nisi risus, eget ornare lorem gravida sit amet. Vestibulum imperdiet consequat metus, at dapibus lectus auctor nec. Donec sit amet efficitur enim. Nam malesuada pretium lorem, at dapibus dolor porta vel. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Aenean ornare nunc at augue scelerisque sagittis.

Náplň práce

  • montážní práce v automobilovém průmyslu
  • kompletace plastových dílů
  • potahování plastových dílů kůží
  • potisk plastových dílů

Požadujeme

  • ZŠ / SŠ vzdělání
  • praxe v plastikářské výrobě výhodou
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • pracovitost a manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost a dobrá pracovní morálka
  • dobrý zdravotní stav – bez alergie na lepidla

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilní zázemí prosperující firmy
  • příjemné čisté pracovní prostředí
  • zaučení a perspektiva dalšího vzdělávání
  • možnost dalšího profesního růstu
  • příspěvek na dojíždění
  • nástup možný ihned
  • pozice je vhodná i pro absolventy!
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
  • mzdové rozpětí: 14.000 – 16.000,- Kč

Zájemci nás mohou kontaktovat na telefonu +420 585 517 821 nebo e-mailu info@melecky.cz.